KORUPCIJOS PREVENCIJA

KORUPCIJOS RIZIKOS ANALIZĖ

Apibendrinus analizę, konstatuotina, kad UAB „Širvintos verslui ir laisvalaikiui“ darbo organizavimo tvarka, yra reglamentuota įstatymais bei Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais, todėl sąlygos korupcijai pasireikšti nėra palankios. Korupcijos pasireiškimo tikimybė vertintoje veiklos srityje yra šiuo metu nenustatyta.

ATSAKINGI ASMENYS UŽ KORUPCIJOS PREVENCIJA

ANTIKORUPCINIS VISUOMENĖS ŠVIETIMAS IR INFORMAVIMAS


Apie korupcijos atvejį (-us) galite pranešti visą parą veikiančiu Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos „karštosios linijos“ telefonu Vilniuje (8 5) 266 3333 (taip pat ir poilsio dienomis), elektroniniu paštu pranesk@stt.lt, faksu (8 5) 266 3307 arba galite palikti pranešimą šioje svetainėje: https://www.stt.lt/lt/praneskite-apie-korupcija/palikite-pranesima-cia/
Arba bendruoju Širvintų rajono savivaldybės antikorupcijos komisijos elektroniniu paštu antikorupcijos.komisija@sirvintos.lt
Pranešėjų konfidencialumas ir anonimiškumas bus išsaugomi, o pateikta informacija vertinama laikantis teisingumo, sąžiningumo ir skaidrumo principų.

TURITE KLAUSIMŲ? MIELAI ATSAKYSIME Į JUOS VISUS

UAB „ŠIRVINTOS VERSLUI IR LAISVALAIKIUI“

Įmonės kodas: 178263320

PVM mokėtojo kodas: LT782633219

Atsiskaitomoji sąskaita LT474010042000010235

Adresas: Vilniaus g. 81, LT-08216 Širvintos

El. pašto adresas: info@sirvintoslaisvalaikiui.lt

 


Informacija apie Jūsų duomenis nėra renkama, nei kaip nors prieinama trečiosioms šalims. Detalesnė informacija apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama mūsų privatumo ir slapukų politikoje.